Festivali korraldajad

Eesti keelesfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2020

12.-13. juuni 2020 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.30

Esitleja

Suurtoetaja

Korraldajad

Grillfesti korraldajad teevad kõik selleks, et festival oleks sisukas, kasulik ja nauditav nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa regiooni suurima grillifestivali korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@grillfest.ee


auris.jpg

Auris Rätsep - festivali kõneisik ja peakorraldaja

504 3000, auris@eestifestivalid.ee 
Valdkond: üldkorraldus ja lepingute sõlmimine


Tim_copy.JPG

Tim-Knut Treve - festivali aukorraldaja (Grillfesti asutaja Tiit Treve 1962-2009)

Valdkond: traditsioonide hoidmine, Grillfest 20 teemarestoran


enn.jpg

Enn Tobreluts - võistluste kõneisik ja peakohtunik

516 5581, enn@grilliliit.ee 
Valdkond: grillivõistluste korraldus


lisette.JPEG

Lisette Vinter

520 3274, lisette@eestifestivalid.ee, grillima@grilliliit.ee 
Valdkond: osalejate osaluslepingud, Eesti Grilli Gala korraldamine


reet.jpg

Reet Sink

505 8300, reet@eestifestivalid.ee 
Valdkond: osalejate osaluslepingud


Erkki Laidinen - Eesti Toidulaada kõneisik

551 5976, erkki@eestifestivalid.ee 
Valdkond: osalejate osaluslepingud


Leena Laidinen

5850 9429, leena@eestifestivalid.ee 
Valdkond: osalejate osaluslepingud


Riina Rist - mängumaa kõneisik

513 2627, riina@eestifestivalid.ee
Valdkond: osalejate osaluslepingud (mängumaa)


Helen Meelis

Helen Sommer ja Meelis Nurmberg

5661 1114, helen@grilliliit.ee 
Valdkond: grillivõistluste korraldamine


onnela_bikini.jpg

Õnnela Raudsepp

fitness@eestifestivalid.ee
Valdkond: Grillfest Bikini ja Ranna Fitness võistluse korraldamine


pavo.jpg

Pavo Raudsepp

fitness@eestifestivalid.ee
Valdkond: Grillfest Bikini ja Ranna Fitness võistluse korraldamine


Hanno_Kask_grillfest.jpg

Hanno Kask

kalake@grillfest.ee 
Valdkond: Üleriigiline kalapüügivõistlus - Kalake korraldamine


Aveli_Grillfest.jpg

Aveli Sukles

aveli@eestifestivalid.ee 
Valdkond: backstage, pealava programmi koordineerimine


salmu.jpg

Urmas Salmu

517 7974, urmas@eestifestivalid.ee 
Valdkond: Eesti Toidulaada lava programmi- ja kõnejuhtimine


emil.jpg

Emil Rutiku

Valdkond: pealava kõnejuhtimine


hook.jpg

Allan Hook

Valdkond: grillivõistluste kõnejuhtimine


Margus Sild

5309 7110, elekter@grillfest.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestifestivalid.ee 
Valdkond: veebiturundus


mare1.jpg

Mare Liiger

mare@rkelu.ee 
Valdkond: meditsiiniteenistus


Sandra Rätsep - Eesti festivalid OÜ finantsjuht

5656 0202, arved@eestifestivalid.ee 
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Festivali infopunkt

554 3000, infopunkt@eestifestivalid.ee 


Hea Toidu Festival - Grillfest MTÜ

Registrikood: 80353681

Eesti festivalid OÜ

Registrikood: 14577016
KMKR: EE102103863 
EMTAK: 93299
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn
(T1 Mall of Tallinn, ruum 424/3, korrus 4A)
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestifestivalid.ee 
Koduleht: www.eestifestivalid.ee 


Korralduspartnerid 

Raul Sarandi (Pärnu Haldusteenused) 
528 3077, www.talvesadam.ee 
Valdkond: paatide parkimine ja sildumisteenused Talvesadamas

Hannele Uutsalu (Pärnumaa Õpilasmalev)
58047714, parnuopilasmalev@gmail.com
Valdkond: heakord

Aivar Ärm
elekter@grillfest.ee 
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)